SolvePark

HOŞGELDİN MÜBECCEL!

 •   •  Teknoloji

Sokakta darp edilmiş, tekmelenmiş kötü durumdayken Solvepark Grup Başkanı Gürkan Dizdar'ın onu sokakta bulmasıyla değişti hayatı. Önce bakımı ve tedavileri yapıldı sonra ofisimize getirildi. İlk geldiğinde ürkek ve tedirgindi.Yaşadıkları kolay olmasa gerek diye düşündük ve o bize alışana kadar uzaktan sevdik onu. Bu arada bir isim telaşı başladı ofiste. Adı ne olsun ne koysak diye düşünürken ortak karar olarak Mübeccel dedik ona. Namı değer Müco !

Kısa sürede ofisin maskotu oldu Mübeccel, hayvanlardan korkanlarımız bile alıştı sevdirdi kendini miniğimiz.

Hayvanlara eziyetin alıp başını yürüdüğü günümüzde, onların da birer can olduğunu, dertlerini dile getiremediklerini ve onlara gösterdiğiniz şefkat boyunca ömürleri boyunca bize aşık yaşayacaklarını bilsek içimizdeki vicdanı biraz dinlesek belki bugün daha az hayvana şiddet haberi okuyup göreceğiz.

Mübeccel'i soracak olursanız şuan ofisin maskotu. İlk günkü tedirginliğinden eser yok hatta hepimizin çalıştığı odadan çıkmayı bırakın bizim masalara sandalyelere göz dikmiş durumda. Artık o da içimizden biri. 😍

Biz seni çok sevdik Mübeccel, umarım senin gibi sokakta kalan, eziyet gören arkadaşların da bir an evvel sıcak yuvalarına kavuşur.