SolvePark

En İddialı Yarış Oyunlarından Dirt Rally, Steam'de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

 •  Hasan Tepehan  •  Oyun

Birçok ralli ve yarış meraklısını bir araya getiren ve en iddialı yarış oyunlarından biri olan Dirt Rally, Steam üzerinde kısa süreliğine ücretsiz oldu. Bütün incelemeler kısmında 'Çok Olumlu', en son incelemeler kısmındaysa 'Çoğunlukla Olumlu' yorumlar alan oyun ücretsiz hale geldi.

Gelmiş geçmiş en gerçekçi ve en heyecanlı ralli oyunlarından biri olan Dirt Rally, tehlikeli yollarda yardımcı pilotunuzla birlikte son gaz devam ederken her türlü yol şartında yarışabileceğiniz, tehlikeli virajlarda yüreğinizi ağzınıza getirebilecek bir oyun.
İkonik ralli arabalarını bulabileceğiniz kırkın üstünde arabaya sahip oyun, aynı zamanda özel ralli etkinliklerine de yer veriyor. Galler'in çamurlu yollarından Yunanistan'ın tozlu patikalarına ve Monte Carlo'nun buzlu pistlerine kadar neredeyse her koşulda amansız yarışlar gerçekleştirebileceğiniz bu oyunla gerçek bir yarış deneyimini yaşayacaksınız.

Pedal ve direksiyon sistemiyle birlikte yarış deneyiminizi katlayabileceğiniz bu oyun, aynı zamanda VR desteğini de içerisinde barındırdığı için kendinizi gerçekten bir yarış pilotu gibi hissetmenizin neredeyse işten olmadığını belirtebiliriz. Oculus Rift desteğini de edinen oyunun Türkçe dilini maalesef desteklemediğini belirtmekte de fayda var.

16 Eylül 2019, 20.00'a kadar ücretsiz olan oyun stoklarla sınırlı. Oyunu indirmek için hemen bağlantıya tıklayabilirsiniz.