SolvePark

BEŞİKTAŞ YENİ İLETİŞİM KAMPANYASIYLA DÜNYAYA AÇILIYOR

 •   •  Teknoloji

Geçtiğimiz yıl "Come to Beşiktaş" kampanyasıyla dünyada ses getiren Beşiktaş, bu yıl da "Come to Beşiktaş"ın üstüne çıkacak bir iletişim kampanyasına imza atıyor. Yaptığı sosyal medya kampanyaları, renkli taraftarları ve yaratıcılıkları ile adından hep söz ettiren Beşiktaş, Mevlana Celaleddin Rumi'nin  "Come. Come. Whoever you are” (Gel gel, yine gel, kim olursan ol yine gel) sözlerinin tema alındığı reklam filmiyle ilk günden fazlasıyla ilgi çekti.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kampanyanın amacının din, dil, ırk farkı gözetmeden herkesi Beşiktaş'a çağırmak olduğunu, bu sebeple de Mevlana Celaleddin Rumi'nin sözlerini alıntılayarak bir kampanya oluşturduklarını belirtiyor.

“Come. Come. Whoever you are” kampanyasının reklam filmi Muhabbet imzası taşırken, reklam filminde Beşiktaş’ın ünlü oyuncuları ve birçok kültürden insanlar yer alıyor. Fikret Orman daha önce yaptığı açıklamada, Beşiktaş taraftarının ortaya çıkardığı “Come to Beşiktaş” sloganın başarılı bir global kampanyaya dönüşmesinin altında İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Candaş Tolga Işık’ın olduğunu söylemişti.