SolvePark

ARŞİV

Daha önce yazılmış bütün yazılara buradan ulaşabilirsiniz...

Teknoloji

Fıfa18 29 Eylül' de Çıkıyor

Electronic Arts'ın (EA) 29 Eylül 2017'de dünya çapında piyasaya süreceği futbol oyunu FIFA 18'in Türkiye fiyatı belli oldu.

IPHONE 8, IPHONE 8 PLUS VE IPHONE X TANITILDI

Teknoloji devi Apple merakla beklenen yeni iPhone modelleri iPhone 8, iPhone 8 Plus ve 10'uncu yıla özel iPhone X'i tanıttı. Gerçekleşen tanıtım ile yeni iPhone modellerinin özellikleri resmiyet kazandı. Lansmanın en merak edilen modeli kuşkusuz iPhone X'di. Peki iPhone X'in özellikleri neler? IPhone X'in fiyatı ne kadar? IPhone X ne zaman satışa çıkacak? İşte iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X hakkında bilmeniz gereken detaylar…

Dijital Pazarlama

ANDROİD OREO İLE GELEN YENİLİKLER NELER?

Google, yeni mobil işletim sistemi Android 8 Oreo’yu geçtiğimiz mayıs ayında tanıtmıştı. İşletim sistemiyle ilgili detayları paylaşan Google, mayıs ayında Android 0 ‘nun nasıl adlandırılacağını açıklamamıştı. Google tarafından yapılan açıklamaya göre, Android 0’nun adı Android Oreo olarak belirlendi.

SOSYAL MEDYA DİLİNE DÜZENLEME GELİYOR

Başabakan Binali Yıldırım’ın sosyal medyada özellikle gençler arasında kullanılan kısaltmalardan yakınması ve buna karşın bir önlem alınmasını belirrtmesinden sonra Türk Dil Kurumu ve Bilgi Teknolojileri ortaklaşa bir çalışma yürüterek “Özenli Türkçe çalışma grubu”oluşturdu.

Oyun