SolvePark

ARŞİV

Daha önce yazılmış bütün yazılara buradan ulaşabilirsiniz...

Dijital Pazarlama

FACEBOOK'A BEĞENMEDİM BUTONU GELİYOR

Dünya'nın en büyük sosyal paylaşım platformlarından Facebook, uzun zamandır konuşulan " Beğenmedim" butonu için çalışmalara başladı.

IPHONE KAYNAK KODU SIZDIRILDI

Iphone'un kaynak kodunun sızdlırılmasıyla birlikte, sahte ıphone üretmek isteyen Çinliler harekete geçti

E-TİCARET'TE "GÜVEN DAMGASI" DÖNEMİ BAŞLIYOR

E-ticaret sitelerinin ana sayfalarında bulunacak ve o e-ticaret sitesinin tüketici ve iş süreçlerinde belirli kuralları karşılamayı taahhüt ettiği anlamına gelecek "güven damgası"na ilişkin detaylar netleşiyor. Gönüllü bir uygulama olan güven damgası, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, "güven damgası sağlayıcısı" tüzel kişilik tarafından verilecek. Uygulamanın ocak ayı içinde başlayacağı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci tarafından açıklandı.

DİJİTAL PAZARLAMANIN GELECEĞİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NDE KONUŞULACAK

Digital Analytics Summit, “Veriye Dayalı Dijital Dünyada Pazarlama” temasıyla 16 Kasım 2017 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’da gerçekleştirilecek. Sektörün yetkin isimlerini ve öncü şirketlerini bir araya getiren zirvede dijital pazarlamanın geleceği, geçirdiği evrim, akıllı cihazların pazarlamadaki rolü gibi konular ele alınacak.

Teknoloji

YOUTUBE GO TÜRKİYE'DE

YouTube kullanıcılarının videoyu indirdikten sonra internete bağlı olmadıkları zamanda da kullanabilmelerini sağlayan YouTube GO, Türkiye dahil 130 ülkeye birden geldi.

WHATSAPP'TA RADİKAL DEĞİŞİKLİK

Whatsapp yeni bir değişiklikle gündemde. Artık kişi listenizdeki yeni bir numarayı öncelikler listenize eklediğinizde, eklediğiniz kişi ana ekranınızda sesli bildirim olarak gözükecek. Diğer kişiler ise görünmeyecek.

OPERA'DAN KRİPTO MADENCİLİĞİNE ENGEL

Opera, son yayınladığı güncelleme ile masaüstü platformundaki uygulamasına kripto madenciliğini engelleme özelliğini getirmişti. Bu özelliği aktif ettikten sonra, sizin haberiniz olmadan tarayıcınız kripto para çıkarmak için izinsiz kullanılamıyordu.

Oyun