SolvePark

ARŞİV

Daha önce yazılmış bütün yazılara buradan ulaşabilirsiniz...

Teknoloji

YouTube tehlikeli şakalar içeren videoları yasakladı

YouTube da bazen ölüm ya da yaralanmayla sonuçlanan sözde "meydan okumalara" yanıt niteliğindeki açıklamasında, tehlikeli veya duygusal açıdan acı verici materyallarin "YouTube'da yeri olmadığını" vurguladı.

WhatsApp 2019'da Reklam Göstermeye Başlayacak

WhatsApp, platforma ilk defa reklam özelliğini getirmeye hazırlanıyor. 2019 yılının ilk aylarında devreye girecek olan reklam uygulaması durum güncellemeleri özelliğinde de gösterilecek.

Google Reklamları Engellemeye Başlıyor

Kullanıcıların yoğun olarak tercih ettiğini internet tarayıcıları arasında yer alan Google Chrome çok yakında reklam engelleme özelliğini devreye sokmaya hazırlanıyor.

Oyun

Kripto Para

BITCOIN.COM KENDİ KRİPTO PARA BORSASINI AÇACAK

Kripto paraların popülerliği ile birlikte küresel çapta büyük bir takipçi kitlesine sahip, yatırımcı ilişkileri merkezi olan Bitcoin.com, kendi kripto para borsasını kuracak. Bu iddia, bizzat Bitcoin.com CeO’su Roger Ver tarafından öne sürüldü.

AMAZON, BLOCKCHAIN DEVELOPER ARIYOR

Amazon’un sitesinde bulunan “Blockchain Prototyping Architect/Developer” iş ilanı, şirketin kripto para ile ödeme alacağı yönündeki söylentileri tekrar canlandırdı.

Dijital Pazarlama

WHATSAPP'TAN MESAJLARA YENİ ÖZELLİK

Dünyanın en çok tercih edilen sohbet uygulamalarının biri olan WhatsApp, denediği yeni özellikle kullanıcıları sahte bilgilerden kurtaracak.