SolvePark

ARŞİV

Daha önce yazılmış bütün yazılara buradan ulaşabilirsiniz...

Teknoloji

iOS 13 bu akşam yayınlanıyor

Karanlık mod, konsol oyun kolu desteği, uygulamaların boyutlarında düşüş, sitelere Apple ID ile giriş yöntemi gibi özellikler barındıran iOS 13 güncellemesi bu akşam yayınlanıyor.

Oyun

Yeni Terminatör oyunu duyuruldu

Bilim kurgu türünde efsaneleşmiş olan Terminator serisinin yeni oyunu duyuruldu. Reef Entertainment tarafından geliştirilen oyun, Terminator hayranlarının dikkatini çekti.

Kripto Para

Bitcoin 12 bin doların üzerine yükseldi

Küresel ticari gerilimlerin desteğiyle kripto para birimleri piyasalarında görülen toparlanmanın ardından Bitcoin 12 bin 115 dolarla 12 bin doların üzerine yükseldi.

BITCOIN.COM KENDİ KRİPTO PARA BORSASINI AÇACAK

Kripto paraların popülerliği ile birlikte küresel çapta büyük bir takipçi kitlesine sahip, yatırımcı ilişkileri merkezi olan Bitcoin.com, kendi kripto para borsasını kuracak. Bu iddia, bizzat Bitcoin.com CeO’su Roger Ver tarafından öne sürüldü.

AMAZON, BLOCKCHAIN DEVELOPER ARIYOR

Amazon’un sitesinde bulunan “Blockchain Prototyping Architect/Developer” iş ilanı, şirketin kripto para ile ödeme alacağı yönündeki söylentileri tekrar canlandırdı.

Dijital Pazarlama

WHATSAPP'TAN MESAJLARA YENİ ÖZELLİK

Dünyanın en çok tercih edilen sohbet uygulamalarının biri olan WhatsApp, denediği yeni özellikle kullanıcıları sahte bilgilerden kurtaracak.